Mūsu uzskats

Pieredze

Ar vairāk kā 10 gadu pieredzi vadošo Baltijas uzņēmumu stratēģiskajā un finanšu pārvaldībā dažādās nozarēs mūsu komanda sniedz klientiem daudz vairāk kā tiek gaidīts.

Integritāte

Mūsu komandā ir uzticami un godīgi cilvēki. Mēs sakām, ko domājam, rīkojamies atbilstoši teiktajam un uzņemamies par to atbildību.

Uzticība

Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem, sniedzot palīdzību ne vien projektu jautājumos, bet arī kopā ar klienta vadības komandu realizējot turpmāko uzņēmuma attīstību.

Kritiskā domāšana

Mēs palīdzam klientiem sava biznesa un finanšu rezultātu neatkarīgā un kritiskā analīzē, lai izstrādātu risinājumus, kas nodrošina izvirzīto mērķu sasniegšanu.

Vīzija

Mēs palīdzam klientiem sasniegt augstus darbības rezultātus un īstenot nākotnes vīzijas un mērķus, kā arī izstrādājam risinājumus, kas sniedz rezultātus īsā termiņā, un nodrošina veiksmīgu darbību ilgtermiņā.

Aktīvās līdzdalības pieeja

Mums ir praktiska pieredze darbā gan lielo, gan vidējo uzņēmumu stratēģiskajā vadībā un mēs zinām, ka pārvērst vīziju par realitāti nav vienkārši. Mūsu partneris un konsultanti ne vien konsultē klientus risinājumu rašanā, bet arī vada pārmaiņas un stratēģisko projektu izpildi, palīdzot klienta komandai un sniedzot koučingu augstākai vadībai, lai nodrošinātu pastāvīgus rezultātus ilgtermiņā.

Iedvesma

Mēs iedvesmojam klientus īstenot vīzijas, veidojot saikni starp akcionāru vīziju un ikdienas uzņēmuma darbību, strukturizējot vīziju par noformulētu stratēģiju, kas vēlāk pārtop par rīcības plānu, iesaistot organizācijas un pārvaldības komandu stratēģijas attīstībā un vadot to izpildi.

Komandas darbs

Mūsu stiprā puse ir darbs saliedētā komandā, kā arī komandā ar klientu. Mēs veidojam ilgtermiņa sadarbību ar klientiem un esam gatavi dalīties pieredzē un resursos.

Rezultātu nodrošināšana

Mēs koncentrējamies uz tādu risinājumu nodrošināšanu jūsu uzņēmumam, kas nodrošina mērķu un rezultātu sasniegšanu. Mēs strādājam kopā ar jūsu komandu stratēģijas vai projekta izpildē, lai sasniegtu izvirzīto mērķi.

Zināšanas

Mēs pastāvīgi papildinām zināšanas, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu augstu pievienotu vērtību. Mēs sekojam līdzi pēdējām tendencēm nozarē un spējam piedāvāt inovatīvus risinājumus klienta uzņēmuma vērtības celšanai. Mēs redzam lielo kopainu un vienlaikus labi izprotam arī tās detaļas.